TECO Markalı Sarf Ürünleri

2018 Yılı sonu itibarıyla TECO akaryakıt dışı ürün gamı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilmeye başlanmıştır.
Oto Bakım Ürünleri

TECO markalı Antifriz ürünleri 1L, 3L ve 16 Kg Teneke ambalajlarda öncelikli TECO Akaryakıt İstasyonları vasıtasıyla satılmaya başlanmıştır.

Bununla beraber öncelikli otomotiv sektörü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Oto Bakım Ürünleri gamı da 2019 yılı içinde geliştirilmiştir.

2020 Yılı başı itibarıyla TECO Adblue ürün gamı da özellikle istasyon ve ticari müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

TECO Akaryakıt Dışı Ürün Gamı, bireysel ve ticari müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hem kaliteli hem hesaplı, verimli, kolay erişilebilir, uzun ömürlü ve tassarruflu kullanım sağlayan çözümler üreterek, “Yeşil Doğa, Temiz Çevre ve Sağlıklı İnsan” olgusuna odaklanarak oluşturulmuştur.

Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Sistemleri

ISO 9001

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001

Çevre Yönetim Sistemi

OHSAS 18001

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm TECO markalı ürün gamı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerine sahip, gelişmiş laboratuvar yatırımı, Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Sistemleri’ne sahip üretim tesislerinde en üst seviye kalite politikası izlenerek üretilmekte ve sevk edilmektedir.

Halen TECO markalı madeni yağları da müşterilerimizin kullanımına sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

TECO müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet imkânlarını sağlayarak, tercih sebebi olmayı, devamlı sürdürülebilir gelişme kaydederek daha iyi yarınlar sunmayı ilke edinmiştir.